Подстицаји града за пољопривреднике

Секретар Секретаријата за пољопривреду града Београда, Саво Павичић, рекао је да су обезбеђена значајна средства за набавку трактора, прикључних машина, као и подстицаје у области сточарства, воћарства и повртарства, и пчеларства.

- Упознајемо пољопривреднике са јавним позивима, али и разговарамо са њима о проблемима, желимо да чујемо њихове сугестије, те да уз њихову помоћ унапређујемо јавне позиве и решавамо актуелне проблеме - рекао Павичић и додао да је Град за последњих седам година повећао субвенције за пољопривреднике у престоници са 20 милиона на 240 милиона динара, те да је расписано пет јавних позива на које могу да се пријаве пољопривредници са регистрованим газдинством до 1. априла.

Podsticaji1
Podsticaji2