Нова улагања у младеновачки Центар за културу и туризам

Председник Градске општине Младеновац Владан Глишић обишао је Центар за културу и туризам Младеновац  и са директором ове јавне установе, Бранком Милорадовићем, разговарао о актуелним и будућим пројектима и улагањима. Овом приликом најавили су да је у плану комплетна реконструкција сале биоскопа за коју је урађено идејно решење. Љубитељи филмске и позоришне уметности као и посетиоци разних догађаја и манифестација које се одржавају у сали Центра за културу и туризам, требало би да добију нов, модерно опремљен простор.

Милорадовић и Глишић позвали су Младеновчане да погледају изложбу оригиналних дела Петра Добровића „Немир вегетације”. Свечано отварање изложбе је вечерас у 19 сати у Центру за културу и туризам Младеновац,  а одабрани радове овог великана српског сликарства биће постављени у галерији ове установе до 21. маја.

На изложби ће бити представљена дела рађена у периоду од 1931. до 1940. године и припадају фази колористичког стила.

Cktulaganja1
Cktulaganja2