Освештан темељ нове звонаре у Рајковцу

Становници Месне заједнице Рајковац окупили су се код спомен чесме у центру села где је освештан темељ нове звонаре. Иницијатива за изградњу звонаре потекла је од мештана Рајковца и Савета Месне заједнице који су се обратили општини за финансијску подршку како би идеју реализовали.

Према речима окупљених грађана, звонара ће се уклопити у амбијент простора на којем се налази и спомен чесма изграђена 1915. године.

На позив мештана, догађају је присуствовао и председник Градске општине Младеновац Владан Глишић који је том приликом разговарао са својим домаћинима и о другим потребама становника овог младеновачког села.

Zvonararajkovac1
Zvonararajkovac2