Председник Вуксановић о иницијативи за квалитетнији превоз

Председник Градске општине Младеновац Богдан Вуксановић подсетио је за говорницом на последњем скупштинском заседању да су, у сарадњи са грађанима који су на друштвеним мрежама покренули петицију за побољшање превоза на линији 493 и руководством СП „Ласта“, прошле недеље већ предузети кораци у вези са успостављањем квалитетнијег превоза.

Иницирали смо хитан састанак у градском Секретаријату за јавни превоз где ћемо инсистирати на увођењу нових полазака и изаћи са заједничким предлогом о пребацивању дела полазака са линије 493 на 493К, чиме би се постигле уштеде у времену и километражи и отвориле могућности за увођење додатних полазака.

Све наведено договорено је на прошлонедељном састанку којем су, поред председника Градске општине Младеновац Богдана Вуксановића и члана Већа ресорно задуженог за саобраћај Стефана Ивановића, присуствовали и покретач ове иницијативе Драган Драгићевић и руководилац СП „Ласта“ у Младеновцу Стефан Јеремић са сарадницима.