Постављена туристичка сигнализација

На конкурсу Министарства финансија и привреде за доделу бесповратних средстава за пројекте намењене развоју туризма, Туристичка организација Младеновца конкурисала је са два пројекта "Изградња парка у културно-туристичком комплексу Црквенац у Младеновцу" и "Саобраћајни пројекат туристичке сигнализације".

Тражена финансијска средства за "Саобраћајни пројекат туристичке сигнализације" одобрена су од стране Министарства привреде и финансија.

Пројекат је успешно реализован у сарадњи са градском општином Младеновац, као и ЈКП "Младеновац".

Туристичка сигнализација је намењена обавештавању учесника у саобраћају, о туристичким атракција и садржајима туристичке понуде у оквиру туристичког простора или туристичке дестинације.

Овим пројектом на територији градске општине Младеновац постављено је 13 знакова на пет локација.

Преузето са Интернет презентације Туристичке организације Младеновца www.tom.co.rs