Прекинута седница Скупштине

Данашња седница Скупштине општине Младеновац прекинута је код друге тачке дневног реда када су се радници Спортског центра попели за говорницу.

Скупштина је данас усвојила само прву, од девет тачака дневног реда, и то Решење о утврђивању престанка мандата одборнику Жарку Обрадовићу.

Код расправе о другој тачки, Предлогу ребаланса буџета, Скупштина није изгласала амандман одборничке групе СНС-а, након чега су се присутни радници Спортског центра попели на говорницу.

Председавајући седнице, Момчило Савковић, заменик председника Скупштине, прекинуо је седницу и рекао да ће одборници телефонски бити обавештени о наставку седнице.