Веће о ребалансу буџета

Редовна седница Већа градске општине Младеновац одржана је 4.9.2013. године. Све тачке дневног реда усвојене су једногласно.

Д Н Е В Н И    Р Е Д

1. Предлог Закључка којим се утврђује Предлог Одлуке о ребалансу буџета градске општине Младеновац за 2013. годину

2. Предлог Закључка којим се утврђује Предлог Решења о именовању председника и чланова Савета Позоришног фестивала

3. Предлог Закључка којим се утврђује Предлог Решења о именовању председника и чланова Савета "Ликовне колоније"

4. Предлог Закључка којим се утврђује Предлог Решења о именовању председника и чланова Савета "Шумадијских метафора"

5. Предлог Закључка којим се утврђује Предлог Закључка којим се усваја Извештај о раду Управе градске општине Младеновац за период 1.1.2013. године - 30.6.2013.године

6. Предлог Закључка којим се утврђује Предлог Закључка којим се усваја Извештај о ревизији финансијских извештаја за 2012. годину, ЈКП "Младеновац", Младеновац, који је Надзорни одбор овог јавног предузећа усвојио Одлуком бр. 4124-2-2 од 23.8.2013. године

7. Предлог Закључка којим се даје позитивно мишљење на Извештај о функционисању система одбране од града на територији Радарског центра "Букуља", за период од 15.4.2013. године, до 15.7.2013. године, сачињен од стране Министарства унутрашњих послова РС, Сектор за ванредне ситуације.

8. Предлог Закључка којим се утврђује начин финансирања израде Плана детаљне регулације за комплекс Селтерс бање и Кораћичке бање.