Веће о систематизацији

На данашњој седници Већа градске општине Младеновац разматране су измене и допуне Правилника о унутрашњем уређењу и систематизацији радних места у Управи градске општине Младеновац.

Веће је једногласно усвојило једину тачку данашњег дневног реда

1. Разматрање Предлога Правилника о изменама и допунама Правилника о унутрашњем уређењу и систематизацији радних места у Управи градске општине Младеновац од 12.8.2014. године.

Образлажући ову тачку, Гордана Миловановић, начелник Управе градске општине Младеновац, рекла је да се поменуте измене и допуне Правилника односе на усклађивање истог са позитивним прописима Републике Србије и предложеним мерама од стране Градске управе града Београда.