Завршна приредба предшколаца

Традиционална летња приредба предшколаца одржана је 5. јуна у великој хали Спортског центра. На приредби Предшколске установе "Јелица Обрадовић" учествовало је 540 предшколаца.

Манифестацију која траје већ 27 година организовала је Предшколска установа "Јелица Обрадовић". Пред пуним трибинама Спортског центра, родитељима, гостима из других предшколских установа и сарадницима,  музичко - покретним играма представили су се малишани и васпитачи из свих вртића Предшколске установе "Јелица Обрадовић". Приредби је присуствовао и Дејан Чокић, председник градске општине Младеновац.