Позив за учешће у планирању буџета

Градска општина Младеновац позива све организације и установе из области образовања, спорта и културе да доставе своје предлоге и захтеве ради планирања средстава у буџету за 2016. годину.

Удружења, организације и установе из Младеновца које се баве пројектима и активностима у областима образовања, спорта и културе своје предлоге пројеката и програма могу предати до 2. 11.2015. године на писарници градске општине Младеновац.

За сваку предложену активност доставити кратак опис програма, трајање, место одржавања, број учесника и ниво такмичења са оквирном финансијском конструкцијом.