Мобилна телефонија у Шепшину

Компанија "Телеком Србија" поставила је нову базну станицу 3Г мобилне телефоније са зоном покривености Шепшина, Дубоне и Сенаје.

Сигнал мобилне телефоније до сада је био изузетно слаб у Шепшину, а у појединим деловима села сигнала није ни било. Изградњом базне станице вредности десет милиона динара овај проблем ће бити решен.

Пуштању у рад базне станице мобилне телефоније присуствовали су и градски менаџер, Горан Весић, извршни дирктор "Телекома" Драшко Марковић и чланови Привременог органа градске општине Младеновац, Владан Глишић и Наташа Јовановић.