Уручена дечија аутоседишта

Према плану доделе, данас је родитељима који су остварили ово право уручено осам дечијих аутоседишта. Од почетка ове акције уручено је преко деведесет аутоседишта.

Аутоседишта категорије 0+ уручио је Члан Комисије за безбедност саобраћаја на путевима општине Младеновац, Стефан Ивановић. Набавка дечијих аутоседишта категорије 0+ заједнички је пројекат Секретаријата за саобраћај града Београда, градске општине Младеновац и Комисије за безбедност саобраћаја на путевима. Данашња акција реализована је у оквиру Програма за унапређења безбедности на путевима општине Младеновац.

Захтев за остваривање права на дечије аутоседиште категорије 0+ подноси се у згради Управе градске општине Младеновац, у улици Краља Петра Првог бр. 173, сваког радног дана од 7,30 до 15,30 сати.