Састанак са представницима МЗ Велика Иванча

Члан Већа градске општине Младеновац Горан Спасојевић, разговарао је са представницима Месне заједнице и фудбалског клуба из Велике Иванче.

У разговору су поменути неки од проблема у чијем решавању мештани очекују помоћ градске општине Младеновац, од санације клизишта на фудбалском терену, уређења капеле до ограђивања школског дворишта.

Спасојевић је рекао да постоји доста области у којима градска општина Младеновац може и жели да унапреди квалитет живота у овом и осталим селима али да иницијатива мора да крене од самих мештана, односно представника месне заједнице. Он је најавио да ће се ускоро обавити избори за чланове савета месних заједница, а да је до тада потребно контролисати исправности тока новчаних средстава и заштитити имовину општине којом савети располажу.