Управа за ванредне ситуације - обавештење

Управа за ванредне ситуације Београд, Сектора за ванредне ситуације МУП-а Србије обавештава грађане да је на снази црвени метео аларм, те да се данас очекују екстремно ниске температуре од -10 степени и мања од -20 степени у планинским пределима.

Што се тиче општине Младеновац, како су нас обавестили из Саобраћајног предузећа "Ласта", сви аутобуси саобраћају по предвиђеном реду вожње. Младеновачко Одељење Центра за социјални рад обишло је старачка и социјално угрожена домаћинства и једно лице је смештено у Геронтолошки центар. Комунална инспекција је на терену, а ЈКП "Младеновац" чисти тротоаре по утврђеним приоритетима.