Прикупљени новац предат породици Мирић

Чланови Већа градске општине Младеновац предали су породици Мирић новац прикупљен на хуманитарном концерту и добровољним прилозима грађана Младеновца.

Новац је Милутину Мирићу предала Сузана Васић, чланица Већа градске општине Младеновац, која је организовала хуманитарни концерт "Песмом за Мириће". Састанку су присуствовали већници Гордана Димитријевић Бјеличић и Горан Спасојевић као и Душица Токић, директорка Геронтолошког центра у којем је породица Мирић смештена после пожара који је уништио породичну кућу.

Милутин Мирић се захвалио свима који су помогли ову хуманитарну акцију. Осмочлана породица ће део добијеног новац искористити за закуп стана док им се не изгради нова кућа.

Хуманитарном акцијом прикупљено је укупно 92.660 динара и то од продатих карти 63.600,00 и добровољним прилозима 29.060,00 динара. Центар за културу уступио је салу за концерт, певачи су се одрекли дневница, трошкове превоза платило је Удружење текстописаца Србије, а дневницу водитеља чланица Већа Сузана Васић.