Завршен поступак ликвидације ЈП "ДИП"

altСкупштина је на другој ванредној седници усвојила више тачака којима се завршава поступак ликвидације угашеног општинског јавног предузећа "Дирекција за изградњу и планирање".

Између осталог усвојен је извештај о спроведеном поступку ликвидације, изјава ликвидационог управника, одлуке о расподели ликвидационог остатка и чувању пословних књига и документације као и завршни ликвидациони биланс.

Одборници су усвојили ребаланс другог Програма пословања ЈКП "Пијаце Младеновац", а такође скупштинском одлуком за члана Надзорног одбора у овом предузећу именована је Горица Илић уместо Жарка Обрадовића.