Ускршња честитка председника градске општине Младеновац

altПоштовани суграђани,

Радосни празник ускрснућа Христовог је прилика да се вратимо правим животним вредностима и живимо заједно у разумевању и поштовању, љубави и слози са нашим ближњима, комшијама и пријатељима. Нека нас овај велики празник подсети да у данашњем времену, препуном изазова, заборавимо ружне мисли и дела и пружимо једни другима руку помирења.

Верујем да ћемо у свим својим различитостима мудро одолети искушењима нашег доба, бринути једни о другима и заједнички проћи кроз тешкоће са којима се суочавамо.

Желим вам да велики хришћански празник Ускрс проведете у духовном и свеопштем миру, међу члановима своје породице.

Срећан Ускрс

Председник градске општине Младеновац