Радови у општини Младеновац током прошле недеље

altПутарска предузећа асфалтирала су прошле недеље неколико улица на територији општине Младеновац.

Предузеће "Београд пут" асфалтирало је 250 метара Теслине улице у МЗ "25. мај" која спаја месне заједнице "25. мај" и Село Младеновац. Асфалтирање је обављено са програма вредног 40 милиона динара који финансира град Београд. Исто предузеће завршило је асфалтирање улице Јована Дучића у Великој Крсни. Улица је дугачка 850 метара, а спаја ово село са суседним Кусатком. "Београд пут" асфалтирао је у МЗ "Драпшин" крак Карађорђеве улице у дужини од 220 метара као и улицу Владимира Божиновића у Великим Границама дугачку 300 метара.

Предузеће "Србијааутопут" завршило је Школску улицу у Пружатовцу као и Пут за гробље у Шепшину дугачак 700 метара.

Атарске путеве ради ЈКП "Младеновац". Предузеће је уредило пут у Марковцу дугачак 650 метара. Директор предузећа Владета Лучић, рекао је да ће се ове године радити око 20 километара ове категорије путева за шта је издвојено 25 милиона динара.