Aсфалтиран део државног пута који повезује Младеновац и Гроцку

alt

У градској општини Младеновац приводе се крају радови на асфалтирању једне од значајнијих саобраћајница, државном путу који повезује месне заједнице Шепшин и Умчаре у општини Гроцка.

Према речима председника градске општине Младеновац, Владана Глишића, радови се изводе на деоници од 1.600 метара.

„После 20 година реконструисана је саобраћајница која повезује Шепшин и Умчаре, односно, Дражањ у Гроцкој. Ови радови су од изузетног значаја имајући у виду да се саобраћајница налази уз сам аутопут и веома је фреквентна, као и да овом деоницом свакодневно саобраћа велики број теретних возила. Асфалтирање ћемо наставити на делу пута поред Кванташке пијаце, у дужини од 300 метара. На овај начин повезаћемо месне заједнице Шепшин и Сенају“, рекао је Глишић.