Пријем грађана код председника општине и чланова Већа

altПредседник градске општине Младеновац, Владан Глишић, чланови Већа и начелници Управе ГО Младеновац, разговарали су данас са суграђанима. Пријем грађана се од почетка мандата организује петком од 09,00 сати.

Суграђани могу заказати пријем код представника градске општина Младеновац сваког радног дана на портирници општине Младеновац.

Такође, грађани питања председнику општине Младеновац могу постављати и на на званичној интернет страници општине (www.mladenovac.rs) на којој је доступна опција "ПИТАЈТЕ ПРЕДСЕДНИКА".

.