Почело пролећно уређење водотокова

altЕкипе Јавног водопривредног предузећа "Београдводе" раде на редовном пролећном уређењу водотокова другог реда на територији градске општине Младеновац.

Водотокови у нашој општини у програму су редовног одржавања овог предузећа од 2018. године што подразумева годишње пролећно и јесење уређење. Радове на чишћењу водних токова (кошење, вађење дрвне масе, сеча шибља и растиња), обишла је Гордана Димитријевић Бјеличић, члан Већа задужена за област пољопривреде.

Пролећним уређењем водотокова обухваћени су Кланички поток (960 метара), Баташевачки потоко (800м), Серава (200м), Смрдан (480м), Кокорин (1.800м), Велин поток (500м), Шепшеница (400м) и Лађевац (300м).

.

altalt