Одржана седница Већа

altНа седници Већа градске општине Младеновац одржаној 22.марта усвојене су све тачке дневног реда.

Дневни ред :

1. Разматрање захтева Општинског правобранилаштва градске општине Младеновац, бр. р 58/2019 од 20.3.2019. године.

2. Предлози Решења о утврђивању листе лица која су остварила право на дводневно путовање и једнодневни излет у оквиру Пројекта "Треће доба - упознајмо лепоте и културно-историјске споменике Србије".

3. Предлози Правилника о изменама и допунама Правилника о организацији и систематизацији радних места у Управи градске општине Младеновац и Општинском правобранилаштву градске општине Младеновац.

4. Предлог Решења о одобравању средстава из буџета ГО Младеновац

- ОШ "Коста Ђукић" на име услуге превоза ученика на окружно такмичење из физике.
- ОШ "Бора Лазић" на име средстава за штампање школског часописа.
- Гимназији Младеновац на име трошкова превоза ученика на такмичење из физике, такмичење из руског језика и такмичење из биологије.
- ОШ "Момчило Живојиновић" на име трошкова превоза ученика на такмичење из физике, такмичење рецитатора, превоза школског хора на Фестивал "Руска песма".

5. Предлог Решења о давању сагласности на измене финансијског плана МЗ "Влашко поље" за 2019. годину.