Асфалт у Слободана Јовановића

altПредузеће "Србијааутопут" завршава асфалтирање улице Слободана Јовановића са тротоарима у дужини од 190 метара.

Према речима Владана Глишића, председника градске општине Младеновац, у току је асфалтирање ове улице са тротоарима са обе стране које изводи "Србијааутопут", а финансира ЈП "Путеви Београд".

- Настављамо да радимо даље по програму, после неколико деценија ова улица је обновљена на задовољство грађана који овде живе. Наредних дана асфалтираће се улица у МЗ Велике Границе.

Општина Младеновац ускоро расписује велику јавну набавку од око 95.000.000 динара за асфалтирање некатегорисаних путева у нашим месним заједницама - најавио је Глишић.

.

altalt