Асфалтирање пет улица у МЗ "Велика Крсна"

altГрадска општина Младеновац наставља радове на асфалтирању улица у сеоским месним заједницама.

Тренутно се изводе радови у Великој Крсни у Дреновачкој, Ђурђицкој, Давидовој улици, Путу за Перине њиве и улици Драгана Манцеа у укупној дужини од 2050 метара.
Председник градске општине Младеновац, Владан Глишић, обишао је радове на асфалтирању улица у МЗ "€žВелика Крсна".

Глишић је рекао да се програм асфалтирања улица спроводи у складу са планом и да ће у Великој Крсни ових дана бити асфалтирано пет локалних путева, што ће допринети квалитетнијем животу мештана ове месне заједнице.

altalt