Пријем учесника и награђених са етно сајма

alt

Председник ГО Младеновац, Владан Глишић и чланови Већа, Гордана Димитријевић-Бјеличић и Зоран Јоцић угостили су учеснике 14.Сајма етно хране и пића у Београду.

На сајму су нашу општину представљали : Млекара "Границе", Компанија "Библи", Ракија "Ђорђевић", Винарија "Пантић", Плантажа шипка "Петровић", Удружење "Од предака за будућност", Удружење пчелара "Космај", Произвођач козјег сира "Пољопривредно газдинство Тамаре Марковић", Здрава храна "Мали ритуали" Каписода Јелена. Освојено је укупно 9 признања.

Представници ГО су честитали учесницима и добитницима награда на освојеним признањима и достојном представљању ГО Младеновац на највећој смотри произвођача хране и пића.Председник ГО Младеновац, Владан Глишић је учесницима обећао подршку и помоћ општине у наредном периоду и уручио поклоне добитницима признања.

.

alt