Бранислав Јовановић синоћ посетиo Малу Врбицу

Иако је председник општине Младеновац, Бранислав Јовановић, протеклих дана у више наврата изјавио да неће бити насељавања стамбених контејнера у Малој Врбици, грађани који већ недељу дана блокирају дотични плац и даље су на "барикади".

Јовановић је синоћ око 21 час посетио грађане и у разговору са њима постигао је договор којим се грађанима гарантује да насељавања из београдских нехигијенсих насеља у Малој Врбици неће бити.

Председник општине Младеновац је истовремено изјавио да ће захтевати одговрност свих оних који су својим изјавама и поступцима обмањивали грађане који већ недељу дана непрекидно протествују.