Отворен још један број телефона у кол центру општине Младеновац за помоћ старијим суграђанима

alt

Градска општина Младеновац, све док траје ситуација у вези са корона вирусом, настојаће да пружи помоћ и подршку свим суграђанима, нарочито најстаријима, који су највише угрожени.

Најстаријим суграђанима на располагању су тимови волонтера и запослених у оппштини који ће им пружати услугу доставе на кућну адресу основних животних намирница, хигијенских средстава и лекова.

ЗА ОВУ УСЛУГУ НАЈСТАРИЈИ СУГРАЂАНИ МОГУ СЕ ПРИЈАВИТИ ПОЗИВОМ НА БРОЈЕВЕ ТЕЛЕФОНА 011 8241-652 И 011 8241-634 У ПЕРИОДУ ОД 8 ДО 17 ЧАСОВА, РАДНИМ ДАНИМА И ВИКЕНДОМ.

Апелујемо на све грађане да примењују појачане мере хигијене, да буду одговорни и понашају се у складу са препорукама Министарства здравља.

ГРАДСКА ОПШТИНА МЛАДЕНОВАЦ