Младеновачка болница од данас поново у КОВИД систему

Специјална болница за интерне болести у Младеновцу од 29. октобра поново ће радити као Ковид болница за пријем ковид пацијената. Лабораторија, пријемно - тријажна и контролне амбуланте у неће радити, али ће један интерниста из Болнице радити при Дому здравља сваког радног дана. Моле се грађани да не пролазе кроз болнички парк, како колима, тако ни пешице. Биће одложени сви заказани прегледи, као и све дијагностичке процедуре, ултразвук срца, холтери притиска и ЕКГ, као и тестови оптерећања.

"€žБудимо одговорни - носимо маске и придржавајмо се свих мера превенције, поручила је директорка Специјалне болнице за интерне болести"€œ, др Весна Ђукић.