Хумани Младеновчани дали крв

У акцији давања крви, коју су у галерији Фоаје младеновачког Центра за културу и туризам организовали Институт за трансфузију крви Србије и Црвени крст Младеновац, прикупљено је 73 јединице крви, док десеторо суграђана није могло да да драгоцену течност из здравствених разлога.
Наредна акција давања крви у Младеновцу биће организована 15. априла од 10 до 16 сати у галерији Фоаје Центра за култгуру и туризам.
Младеновац је годинама међу водећим београдским општинама када је у питању одзив грађана акцијама давања крви за шта је младеновачки Црвени крст више пута добијао признања.
Ddk11
Ddk22