Интензивирање решавања саобраћајних проблема

Комисија за безбедност саобраћаја наставља активности на унапређењу безбедности саобраћаја на територији Градске општине Младеновац. На последњем састанку дискутовано је о важним темама из области безбедност саобраћаја. Један од закључака је да подаци и анализе говоре у прилог томе да је стање безбедности саобраћаја у општини Младеновац на вишем нивоу у односу на ранији период.

Поред реализације редовних активности, договорено је да се интезивира решавање саобраћајних проблема у зонама школа и појединим критичним деоницама. Чланови Комисије позвали су грађане да путем електронског сервиса „Стоп критиковању, дај предлог“ пријаве саобраћајне проблеме које су увидели.
Kombzb1
Kombzb2