Младеновачки пензионери поново на бесплатним излетима

Након периода пандемије, захваљујући општини Младеновац, младеновачки пенизионери поново су уживали у бесплатним излетима организованим у оквиру пројекта "Треће доба - Упознајмо лепоте Србије".

Протекла три викенда, старији Младеновачани имали су прилику да посете Деспотовац, уз обилазак манастира Копорин и Манасија као и Парка макета. У оквиру излета у Матарушку бању посетили су и Рудник и манастир Жича, а током посете Ваљеву обишли су Бранковину, Манастир Каона и Коцељеву.

У оквиру пројекта предвиђена су још два излета 4. и 11. септембра, а заинтересовани пензионери могу да се пријаве у просторијама општине.

Izletileto1
Izletileto10