Дечији карневал у Младеновцу

Више од стотину малишана и велики број посетилаца окупио се у градском парку на Дечијем карневалу који је и ове године организован у оквиру младеновачког Културног лета.

Креативни и маштовити, малишани су се потрудили да осмисле најбољу маску и костим. У позитивној атмосфери, уз аниматоре, позоришну представу, мађионичарске трикове Болета Бркљача, наступ вокалне солисткиње Катарине Сарић и културно уметничког друштва „Јанко Катић“, велики број девојчица и дечака уживао је у песми и игри.

Присутне је поздравио председник Градске општине Младеновац, Владан Глишић, а након традиционалног дефилеа, проглашени су креатори најбољих маски којима су уручене награде.

Dkarneval1
Dkarneval2