Применом најсавременијих дигиталних платформи до боље комуникације са грађанима

Представници Градске општине Младеновац организовали су иницијални састанак за почетак имплементације CRM (Customer relationship management) са Mарком Радоњићем из Канцеларије за информационе технологије и електронску управу Владе Србије.

На састанку је било речи о даљој дигитализацији општинске управе имплементацијом најсавременијих комуникационих платформи и електронских сервиса који ће знатно олакшати размену информација и побољшати комуникацију са грађанима.

#GOMladenovac #DigitalnaTransformacija

Читав прој#DigitalnaTransformacijaекат се спроводи у сарадњи са Канцеларијом за информационе технологије и електронску управу Владе Србије.

Digital1
Digital2