Почела реконструкција дела улице Јанка Катића

Општина Младеновац покренула је радове на реконструкцији дела улице Јанка Катића, од раскрснице са улицом Краља Петра Првог до раскрснице са улицом Краља Александра Обреновића. У делу ове саобраћајнице у дужини од 80 метара као и на паркиралишту и тротоару, биће постављена ситна камна коцка и гранитне плоче чиме ће централни део града добити другачији и знатно лепши изглед.

Инвеститор радова је предузеће Путеви Београда, а извођач Инвест градња.

- ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРИВРЕМЕНОЈ ИЗМЕНИ ПРЕВОЗА НА ГРАДСКИМ ЛИНИЈАМА

Током извођења радова на поправци и изради јавних саобраћајних површина изведених од ситне камене коцке у Улици Јанка Катића, на делу од Улице краља Петра И до Краља Александра Обреновића, од 23. новембра до 31. децембра доћи ће до промена у раду линија јавног превоза, саопштено је из Секретаријата јавни превоз.

За време ових радова биће затворене предметне деонице за саобраћај, па ће возила са линија 4191, 4192, 4193, 4194 и 4199Ц, уместо Улицом Јанка Катића, саобраћати следећим улицама:

– возила на линији 4191 ће у смеру ка центру Младеновца саобраћати улицама Краља Петра Првог, Николе Пашића, Браће Баџак, Витомира Богдановића Бурзе, Космајском, Краља Александра Обреновића, Јанка Катића и даље редовном трасом;

– на линији 4192 возила ће се кретати трасом: Краља Петра Првог – Николе Пашића – Браће Баџак – Витомира Богдановића Бурзе – Космајска – Краља Александра Обреновића – Јанка Катића и даље редовном трасом;

– возила на линији 4193 ићи ће трасом: терминус „Младеновац АС” – Браће Баџак – Витомира Богдановића Бурзе – Космајска – Краља Александра Обреновића и даље редовном трасом;

– на линији 4194 возила ће саобраћати улицама Краља Петра Првог, Николе Пашића, Браће Баџак, Витомира Богдановића Бурзе, Космајском, Краља Александра Обреновића, Јанка Катића и даље редовном трасом;

– на линији 4199Ц возила ће саобраћати скраћеном трасом од стајалишта „Младеновац центар”.

Jankakatica1
Jankakatica2