Младеновац на Сајму етно хране и пића

На  традиционалном Сајму етно хране и пића који је отворен  на Београдском сајму, више од 300 излагача представља традиционалне производе из Србије, Републике Српске и Румуније.

На јубиларној, петнаестој манифестацији етно хране и пића, традиционално је присутна и Градска општина Младеновац коју ове године представљају Млекара Границе, компанија Библи, винарије Пантић и Ораплиус, пољопривредна газдинства Станковић, Јанковић, Пантић, Јоцић и Лазаревић, Етно село Амерић, предузећа „Агросе“ и „Алпино продукт“, удружења „Вредни Шумадинци“, „Од предака за будућност“, „Собрашице“ и „Вредне руке Рабровца“.

Гости на штанду ГО Младеновац су излагачи са Пала из Републике Српске.

Привредна комора Србије на сајму ће представити носиоце робне марке "Чуваркућа" из области традиционалне прехрамбене производње, а биће организована и Изложба рукотворина.

Покровитељи Сајма су Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Србије и Град Београд.

Sajametnohrane1
Sajametnohrane2