Култура

Таблет за најбољу фотографију

Канцеларија за младе градске општине Младеновац у сарадњи са Центром за културу и Омладинском организацијом организовала је изложбу најбољих фотографија ученика Младновачке Гимназије.

На изложби, која се одржава трећу годину за редом, учествовало је десет младих уметника, а овогодишњу награду "НАЈЛЕПША ФОТОГРАФИЈА" према оцени стручног жирија припала је Милојевић Јовани. Победница је награђена са таблет рачунаром.

- И овогодишњу изложбу подржао је и председник градске општине Младеновац, господин Дејан Чокић, који је победницима обезбедио вредне награде - рекао је Страхиња Стојковић, шеф Канцеларија за младе.

Изложба је постављена у Малој Галерији Центра за културу од 5. до 8.децембра.