Aktuelnosti

Sastanak gradskog menadžera sa rukovodstvom opštine

Gradski menadžer Beograda Miroslav Čučković, koji je na novoj funkciji zadužen za ravnomeran razvoj Grada i pomoćnik gradonačelnika Beograda zadužen za komunikaciju sa gradskim opštinama i javnim preduzećima Aleksandar Savić, održali su radni sastanak sa rukovodstvom opštine Mladenovac. Akcenat je bio na investicijama i kapitalnim projektima koji su od suštinske važnosti za građane Mladenovca, a koji će biti realizovani u narednom periodu.

„Praćenje svih gradilišta i briga o svakom čoveku naš je zajednički zadatak“, naglasio je Čučković i rekao da će sastanci sa rukovodstvima opština biti organizovani kontinuirano kako bi se redovnom i dobrom komunikacijom ispratila realizacija i ispoštovali rokovi svih projekata koji budu dogovoreni.

Cuckovicrs1
Cuckovicrs2
Cuckovicrs3
Cuckovicrs4

• Datum kreiranja: .
Prava korišćenja: Gradska opština Mladenovac. ©2005-2023.
Info centar GO Mladenovac: 011/7857-846