Aktuelnosti

Noć šampiona u Mladenovcu

Danas je u Mladenovcu održan tradicionalni karate turnir „Noć šampoiona“ koji je okupio više od 700 takmičara iz 47 klubova.

Sportski centar bio je odličan domaćin takmičarima koji su došli u naš grad kao i ljubiteljima ove borilačke veštine koji su takmičenje posmatrali sa tribina.

Mnogo sportske sreće takmičarima poželeli su predsednik Gradske opštine Mladenovac Bogdan Vuksanović i član Veća grada Beograda Lazar Marić. Vuksanović se ujedno zahvalio Karate klubu „Mladenovac“ na odličnoj organizaciji turnira i dugogodišnjoj saradnji koju ovaj klub ima sa Opštinom Mladenovac.

NocSampion1
NocSampion2
NocSampion3
NocSampion4
NocSampion5

• Datum kreiranja: .
Prava korišćenja: Gradska opština Mladenovac. ©2005-2023.
Info centar GO Mladenovac: 011/7857-846