Aktuelnosti

Nastavljena dezinfekcija ulaza i javnih površina

alt

Po planu koji je doneo specijalni operativni tim za suzbijanje zaraznih bolesti ulazi se u drugu fazu dezinfekcije ulica, javnih površina i ulaza u stambene jedinice.

U protekla dva dana tretirani su ulazi u Drapšinu i Tozinom voću, u ulicama Mihaila Milovanovića, Radničkoj, Vuka Karadžića i Kneza Lazara. Po planu, dezinfekcija će biti nastavljena narednih dana u ulici Vuka Karadžića do Crkvenca, u Kosmajskoj ulici, a potom i u Janka Katića i drugim ulicama u centru grada. Paralelno sa dezinfekcijom ulza, tretiraju se i prilazi trgovinskim objektima.

Takođe, nastavlja se i dezinfekcija gradskih ulica i pešačkih staza po tačno utvrđenom rasporedu, u adekvatnim vremenskim intervalima.

altalt

• Datum kreiranja: .
Prava korišćenja: Gradska opština Mladenovac. ©2005-2023.
Info centar GO Mladenovac: 011/7857-846