Aktuelnosti

Obeležena "Dečja nedelja" u mladenovačkoj predškolskoj ustanovi

Povodom obeležavanja programa "Dečja nedelja 2021", koja se ove godine održava pod sloganom "Dete je dete, da ga volite i razumete",  predsednik Gradske opštine Mladenovac Vladan Glišić i član Veća Dejan Stepanović posetili su vrtić "Zvezdice" Predškolske ustanove „Jelica Obradović“  u Mladenovcu.  Tom prilikom uručili su ovoj ustanovi poklone koji će biti od velike koristi vaspitačima u radu sa decom.

Ove godine Dečja nedelja je obeležena uz poštovanje svih epidemiološkim mera. Vladan Glišić je ovom prilikom rekao da opština ima obavezu da pomaže predškolskim ustanovama na svojoj teritoriji i da to rado čini. Takođe je istakao da će u budžetu za narednu godinu biti obezbeđena sredsta za renoviranje matičnog objekta ustanove.

Decjanedelja1
Decjanedelja2
Decjanedelja3
Decjanedelja4
Decjanedelja5
Decjanedelja6
Decjanedelja7
Decjanedelja8

• Datum kreiranja: .
Prava korišćenja: Gradska opština Mladenovac. ©2005-2023.
Info centar GO Mladenovac: 011/7857-846