Иницијатива за квалитетнији превоз

На данашњем састанку који су председник Градске општине Младеновац Богдан Вуксановић и члан Већа ресорно задужен за саобраћај Стефан Ивановић одржали са руководством СП „Ласта“ и грађанима који су на друштвеним мрежама покренули петицију за побољшање превоза на линији 493, договорено је да „Ласта“ да предлог за пребацивање дела полазака са линије 493 на 493К, чиме би се постигле уштеде у времену и километражи и истовремено отвориле могућности за увођење додатних полазака.

Са усаглашеним предлогом, као и иницијативом за увођење нових полазака, у наредним данима обратићемо се Секретаријату за јавни превоз.